KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128185

nr 1312 8185

Oidentifierad konstnär, stilleben med frukter, England, 1800-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 25x28 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 mars 2020
kl 20:25:51